KAUNO ŠVENTOSIOS DVASIOS (ŠILAINIŲ) PARAPIJOS STATYBA

Kaune, Šilainių mikrorajone, ant Milikonių kalno iškilusi Šventosios Dvasios bažnyčia reikalinga kiekvieno geros valios krikščionio paramos, kad kuo greičiau šie Dievo namai būtų pakonsekruoti ir juose galėtų burtis vis daugiau Dievo ieškančių žmonių. Galima pasidžiaugti, kad statybos darbai toliau sklandžiai tęsiami: uždengtas Bažnyčios stogas, baigti mūro darbai. Šiuo metu bažnyčioje klojama grindų granitinė danga, rengiamos katechezės klasės vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Toliau lieka atlikti šiuos darbus: altoriaus, ambonos ir presbiterijos įrengimas, bažnyčios galinės dalies sutvarkymas ir pagrindinių durų montavimas, suolų ir klausyklų gaminimas, bokšto ir varpinės prie bažnyčios statyba, rūsių įrengimas, aplinkos tvarkymas.
Tad, nors nemažai nuveikta, dar laukia ir daug svarbių darbų. Šv. Dvasios bendruomenė džiaugiasi, kad neužilgo bus galima konsekruoti naujus Dievo namus, bet iki to žingsnio dar trūksta tikinčiųjų paramos. Tad kviečiame savo auka prisidėti prie Kauno Šventosios Dvasios parapijos bažnyčios darbų užbaigimo.
Dėkojame už Jūsų aukas ir meldžiamės už Geradarius.

Kauno Šv. Dvasios (Šilainių) parapijos klebonas kun. Žydrūnas Paulauskas

Milikonių g. 18, 48276 Kaunas,
Tel.: (37) 268894,
El. paštas: silainiubaznycia@yahoo.com
Parapijos atsiskaitomoji sąskaita: Swedbankas LT 797300010002257764, kodas 192057513.