Trečiadieniais, 18.40 kviečiame į bažnyčios II a., kur vyksta “Alfa kursas” suaugusiems. Iki 19.40 vyksta mokymai, liudijimai, filmų peržiūros, o 19.40-20.10 – pasidalinimai grupelėse.

Kas yra Alfa kursas?

“Tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama asmeniškai išgyventi Švenčiausios Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Čia yra galimybe pasidalinti savo mintimis, ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus bei rasti bendraminčių. Jis skirtas ir netikintiems, ir tikintiems, kurie nori geriau pažinti krikščionybę bei gilintis į jos tiesas.

Dėl savo paprastumo ir metodinės medžiagos aiškumo, jie gali buti toliau vedami kurso dalyvių savo aplinkoje: parapijoje, maldos grupėje, bendruomenėje arba tiesiog savo pažįstamų rate.

Alfa kursas prasidėjo Didžiojoje Britanijoje, centriniame Londono rajone, Bromptone, Šventosios Trejybės anglikonų bažnyčioje XX a. 8 dešimtmečio pabaigoje. Pirminis kurso tikslas buvo neformalioje aplinkoje naujiesiems krikščionims pateikti pagrindinius krikščionybės principus. 1990 m. buvęs teisininkas Nicky Gumbel perėmė kurso vedimą. Jis pastebėjo, kad toks kursas galėtų buti naudingas nelankantiems bažnyčios žmonėms, ir adaptavo medžiagą šiai klausytoju grupei.

Po 1990 m. Alfa kursas ėmė sparčiai plisti Didžiojoje Britanijoje ir už jos ribų. Vis daugiau bažnyčių ir bendruomenių atrado šio kurso vertę perteikiant esmines krikščionybės tiesas neformalioje aplinkoje. Šiuo metu 166 šalyse kasmet vyksta daugiau nei 55 500 Alfa kursų.”

Cituota iš http://www.bernardinuparapija.lt/sielovada/alfa-kursas 

Kaip užsiregistruoti:

Vadovė: Ema Marcinkevičienė,
Tel.: 8 674 71847,
El. paštas: ema@silainiuparapija.lt
Facebook puslapis:
https://www.facebook.com/Kauno-Šilainių-Šventosios-Dvasios-parapija-100686436992565/