Balandžio 30 – gegužės1 dienomis  parapijos ALFA  kurso savanorių grupė dalyvavo rekolekcijose Paberžėje. Atvykę vakare Paberžės bažnyčioje kalbėjome rožinį ir meldėmės Liturgines valandas. Kitą dieną, lydimos muziejinikės Reginos Galvanauskienės, lankėme Tėvo Stanislovo namą-muziejų ir klausėmės jos prisiminimų apie Tėvelį. Likusią dienos dalį skyrėme Švenčiausiajai Mergelei Marijai – mūsų Užtarėjai. Gilinomės ir kontempliavome Kanos vestuvių tekstą -pirmojo Marijos, kaip dvasimės mūsų Mamos užtarimo epizodą. Vėliau šioje dvasinėje kelionėje mus palydėjo kunigas Mindaugas Alekna, papasakojęs apie Mergelės užtarimo stebuklus per pal.Joną Bosco. Vakare dalyvavome Šv. Mišiose ir meldėmės pašaukimų intencija. Esame dėkingos už bendrystę ir už visa, kuo buvome apdovanotos per šias rekolekcijas.

                                   Alfa kurso savanorė Daiva Butkienė

Categories: Naujienos