Š. m. lapkričio 16-tąją mūsų parapijos jaunimas dalyvavo „Sielų” krikščioniškos muzikos festivalyje. Nuo parapijos autobusu važiavo parapijos jaunimo ir besirengiančiųjų sutvirtinimui, o taip pat J. Basanavičiaus gimnazijos moksleivių grupė.

Tuo tarpu renginyje savo giesmių programą rodėl parapijos jaunimo šlovinimo grupė, pasivadinusi „Jame”.

Džiaugiamės tikrai šauniu pasirodymu ir dėkojame jos nariams, o ypač jaunimo vadovui Vytautui Striogai už pasiaukojantį darbą šlovinimo ir jaunimo ugdymo tarnystėje.

„Sielų” festivalis vyko jau 18 kartą, šį kartą Šakiuose. Jo iniciatorius buvo Giedrius Siurplys, dabartinis ministro pirmininko patarėjas. Šiuo metu festivalį organizuoja „Gerosios Naujienos centras”. Krikščioniška muzika skambėjo trejose salėse, nuo vidurdienio iki vakaro. Įvairūs krikščioniškos muzkos kolektyvai giedojo savo ir kitų sukurtas giesmes.

Categories: Naujienos