Šiuo tamsiu ir kupinu nežinios laiku, kai baigiasi liturginiai metai, kviečiame STABTELTI IR JUNGTIS į maldos ir šlovinimo vakarą.

Maldoje dėkosime Dievui už tai kad esame, už šeimą, už draugus, už gyvenimą, už sveikatą, už visas patirtas malones ir prašysime, jog Dievas ir toliau laimintų mūsų gyvenimą. Maldoje prisiminsime šiuo metu pasaulį sukausčiusią pandemiją, sergančius žmones bei medikus. Maldos vakare bus ir Švenčiausiojo Sakramento adoracija. 

Šiais metais mūsų Šlovinimo vakarą galima stebėti dvejais būdais: 

– Pirmasis – Bažnyčioje laikantis visų saugumo reikalavimų, t. y. bus galima sėstis tik į leistinas, nepažymėtas ir ne atitvertas vietas, o įeinant į bažnyčią būtina nusidezinfekuoti rankas, dėvėti kaukes.

– Antrasis – paruošėme tiesioginę transliaciją per Kauno Šventosios Dvasios parapijos puslapį facebook paskyroje, arba per parapijos tinklalapį. Šlovinimo vakaras vyks 2020 m. lapkričio 20 d. nuo 17:30 iki 22:00 valandos. Šlovinkime Kristų Karalių – visatos Valdovą visu savo balsu, protu, siela ir širdimi!

Categories: Naujienos