Birželio 27 – 30 d. Kauno, Švento Kazimiero progimnazijos mokiniai iš „Jaunųjų kazimieriečių“ grupelės -, vadovaujami tikybos mokytojos Kristinos Ališauskienės savo atostogas pradėjo neįprastai. Jie dalyvavo keturių dienų rekolekcijose prie jūros, Palangoje. Mokiniai  čia tyloje ir maldoje ieškojo savo gyvenimo prasmės ir tikslo, stiprino pasitikėjimą Dievu, savimi ir artimu. Gamtos apsuptyje ne tik mėgavosi vandens procedūromis, bet ir turėjo įveikti gausybę komandinių rungčių. Jaukūs vakaro pokalbiai su Kauno Pranciškonų Kapucinų broliu kun. Andrzej Biniek OFMCap mokinius privertė pasvarstyti apie kelią kuris padeda kurti gėrį ir motyvuoja tobulėti.Stovykla suteikė galimybę vaikams ne tik pramogauti, stiprinti tikėjimą bet ir  užmegsti naujas draugystes.

Už pagalbą įgyvendinant rekolekcijų programą dėkojame Kauno Petrašiūnų Pranciškonų Kapucinų broliams vienuoliams ir Lietuvių Katalikų Religinei Šalpai.

Gražios ir prasmingos vasaros. Pagarbiai tikybos mokytoja Kristina Ališauskienė

Categories: Naujienos