Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat išrinktas Metodinio centro vadovas.

Į svarbų susirinkimą atvyko ir svečiai iš Kauno katechetinio centro – ses. komunik. mgr. Benedikta Aistė Cylikaitė SF bei dekanatų koordinatorius Jokūbas Petrikonis. Susitikimą pradėjo parapijos klebonas kun. mons. Augustinas Paulauskas. Po bendros maldos jis nuoširdžiai pasidžiaugė aktyvia ir prasminga metodinės grupės veikla bei pakvietė kiekvieną dalyvį pasidalyti tuo, kas per praėjusius mokslo metus teikė džiaugsmo ar kėlė rūpesčių.

Metodinio centro vadovė Kristina Ališauskienė apžvelgė metų veiklą, priminė gausybę renginių ir iniciatyvų, vykusių tiek parapijoje, tiek mokyklose. Jos dėka dar kartą buvo prisiminta, kiek daug gražių darbų nuveikta ugdant vaikų ir jaunimo tikėjimą bei bendruomeniškumą.

Susirinkimo pabaigoje visi dalyviai vienbalsiai išreiškė pasitikėjimą Kristina Ališauskiene ir nubalsavo, kad ji ir toliau vadovautų Metodiniam centrui. Ses. Benedikta Aistė Cylikaitė SF pasveikino bendruomenę išsirinkus vadovę ir palinkėjo gausios Dievo palaimos svarbioje evangelizacinėje misijoje, kurią kasdien atlieka tikybos mokytojai ir katechetai.