Popiežius Pranciškus lapkričio 18 d. paskelbė Pasauline vargstančiųjų diena. Šią dieną minėjome ir mūsų parapijoje.

Po 12 val. šv. Mišių visus kvietėme kartu pabendrauti ir sušilti parapijos salėje kartu vaišinantis ir dalinantis savo džiaugsmais bei vargais.

Parapijos „Caritas” į renginį pakvietė sergančius, senjorus, turinčius mažas pajamas ar gyvenamos vietos neturinčius asmenis. „Caritas” savanoriai vaišino karštu kugeliu su arbata, organizavo meninę programą – parapijiečiai skaitė eiles, koncertavo Sargėnų kapela „Šilas”, kurios vadovas Antanas Murauskas. Taip pat galėjome prisiminti popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje akimirkas, žiūrėdami jo nuotraukas. 

Šalia salės buvo organizuota P. Mašioto mokyklos mokinių piešinių paroda. 

pop_laiskas_Vargst_-dienai

Categories: Naujienos