Gegužės 7 d. mūsų parapijos T.Ivanausko, Milikonių ir Šv.Kazimiero progimnazijų 6 klasių moksleiviai rinkosi į tradicinę viktoriną „Dešimt Dievo meilės žodžių”. Juos pasitiko kunigas Titas Misevičiu pasakęs padrąsinančią kalba,jis ir J.Basanavičiaus gimnazijos vyresnių klasių moksleiviai buvo teisėjų komisija. Paįvairintą giesmėmis viktoriną nuotaikingai pravedė Šventosioa Dvasios MC vadovė Kristina Ališauskienė. Sveikiname šv.Kazimiero progimnazijos komandą užėmusią pirmą vietą.
