Paskutinę šių metų balandžio dieną jau tradiciškai parapijos švietimo įstaigų šeštokai susibūrė dalyvauti tikėjimo žinių viktorinoje „Dešimt Dievo meilės žodžių”. Bažnyčios salėn sugūžėjo Milikonių ir Tado Ivanausko progimnazijų, Švento Kazimiero bei Juozo Grušo gimnazijų komandos. Po bendros giesmės ir maldos parapijos klebonas gerb.monsinjoras Augustinas Paulauskas tarė prasmingus palydėjimo žodžius ir palinkėjo sėkmės varžytuvėse. Viktoriną vedė Šventosios Dvasios parapijos MC vadovė Kristina Ališauskienė, o teisėjavo iš mokinių, mokytojų bei katechetų sudaryta komisija. Žaismingai prisistatę, komandos kibo įvairių užduočių atlikimą. Šį kartą sėkmė nusišypsojo Šv. Kazimiero progimnazijos komandai. Antri buvo Milikonių progimnazijos, treti Tado Ivanausko progimnazijos moksleiviai. Smagu, kad šis tradicinis renginys subūrė bendraminčius, padėjo mokiniams pagilinti savo kompetencijas bei ryšį su parapija. 

Milikonių progimnazijos tikybos vyr. mokytoja Daiva Kunskienė

Categories: Naujienos