Bažnyčios gale įrengtoje knygų lentynoje galite pasiimti į namus paskaityti krikščionišką knygą.

Perskaičius ją reikėtų grąžinti.

Taip pat galite atnešti perskaitytų krikščioniškų knygų ir pasidalinti jomis su kitais jas paliekant lentynoje.

Knygų lentyna – bibliotekėlė bažnyčioje atsirado Kauno Milikonių progimnazijos tikybos mokytojos Daivos Kunskienės iniciatyva bei entuziastingai pritarus klebonui Žydrūnui Paulauskui. Mokytoja ir penktų klasių mokiniai padovanojo parapijai daugiau kaip 120 krikščioniškos tematikos knygų.

El. paštas: info@silainiuparapija.lt