Šv. Dvasios (Šilainių) parapijos jaunimas

Kiekvieną penktadienį 16.30 vyksta jaunimo maldos grupė į kurią kviečiame prisijungti parapijos jaunimą. Be viso to, jaunimas turi bendrystės laiką prie puodelio arbatos, įvairias savanoriškas veiklas, renginius. Maloniai kviečiame prisijungti.

Norinčius kartu Šlovinti Dievą parapijos jaunimo šv. Mišiose, įvairiuose renginiuose, su giesme aplankyti įvairius miestus, renginius, taip pat kviečiame prisijungti prie parapijos jaunimo šlovinimo grupės.

***

Parapijos jaunimas kviečia bendruomenės jaunimą prisijungti prie jaunimo veiklų:

Piligriminių kelionių;
Rekolekcijų;
Mokymosi giedoti ir giedojimo Šv. Mišiose;
Mokymosi groti gitara;
Aktyvaus laisvalaikio praleidimo: baidarės; dviračių žygis; jaunimo stovykla;
Maldos ir krikščioniškų žinių gilinimosi laiką.

Jaunimo choras

Kviečiame parapijos bendruomenės jaunimą jungtis į bažnyčios jaunimo chorą. Laukiami visi, kurie:

• Nori mokytis giedoti;
  • Nori kartu giedoti Šv. Mišiose sekmadieniais;
  • Nori stiprinti savo ryšį su Dievu per giesmės maldą;
  • Nori ir moka groti kokiais nors instrumentais šv. Mišiose sekmadieniais.

Jaunimo choras renkasi repetuoti kiekvieną trečiadienį 16.30 ir sekmadienį 9 val., o gieda per jaunimo šv. Mišias sekmadieniais 10 val.

Jaunimo vadovas Vytautas Strioga. Tel. 8 643 43625. El. paštas: vytautas@silainiuparapija.lt

El. paštas: info@silainiuparapija.lt