Pagal Kauno Arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus 2003 m. balandžio 10 d. dekretą Nr. 268.

Rytinė riba: Šlaitu (maždaug ties Salių kaimu) į pietus, (ribojantis su Vilijampolės p.), iki Linkuvos g.

Pietinė riba: Nuo Linkuvos g. šlaitu į vakarus, kertant Kėdainių g., šlaitu iki Dangės g., (ties nr. 18 ir 31). Šlaitu į vakarus iki Raudondvario pl. atkarpos, kylančios į Šilainių pl.

Vakarinė riba: Šilainių plentu iki Linkuvos miško proskynos. Miško proskyna į šiaurės rytus iki Linkuvos miško šiaurinės pamiškės rytinio taško. Nuo pamiškės į šiaurią, paliekant Romainius, apimant Giraitės kaimą ir šaudmenų gamyklą. Apėmus šaudmenų gamyklą sukama į šiaurės rytus iki greitkelio Klaipėda – Vilnius.

Šiaurinė riba: Greitkeliu link Kauno iki Sargėnų pradžios. Nuo greitkelio į šiaurės rytus, apimant Judrėnų ir Žiburių gatves Sargėnuose, iki Ežero gatvės. Ežero gatve iki Vandžiogalos gatvės. Vandžiogalos gatve link Domeikavos iki Domeikavos ribos. Sankryžoje, pro keramikos gamyklą, (Vandžiogalos g. atkarpa) į pietryčius link Neries upės ir šlaito.

Kauno miesto gatvės:

Linkuva, Maironiškiai, Milikoniai, Smėliai, Šilainiai: Adomynės g., Adutiškio g., Alytaus g., Apuolės g., Arnavos g., Audros g., Auklės g., Baisogalos g., Bartuvos g., Baltijos g., Bačkonių g., Baltų pr., Bražuolės g., Dangės g.(nr.20 – 22), Debesų g., Devinto forto g., Dotnuvos g., Eitkūnų g., Gabijos g., Giedros g., Goštautų g., J.Grušo g., Josvainių g., Jotvingių g., Klovainių g., Kėdainių g., (nr.12 – 16), Kražių g.,Kuršių g., Labūnavos g., Luokės g., Lyduvėnų g., Luknojų g., Maironiškių g., Miežėnų g., Milikonių g., Milikonių sk., Mosėdžio g., Nadruvių g., Naujakurių g., Nemakščių g., Notangų g., Pilupėnų g., Pamedėnų g., Pagudėnų g., Pylimo g., Priekulės g., Pryšmančių g., Prūsų g., Rasytės g., Rietavo g., Rainių g., Saulėlydžio g., Sedos g., Sembų g., Skalvių g., J. Skvirecko g., Stalupėnų g., Sūkurių g., Šalnos g., Šarkuvos g., Šateikių g., Šėtos g., Šilainių pl., Šiluvos g., Šiltnamių g., Šilo g., Tauragės g., Tytuvėnų g., Tolminkiemio g., Tvenkinio g., Tvėrių g., Ugnės g., Vėjo g., Vėtrungės g., Viduklės g., Žaibo g., Žalčio Karūnos g., Žemaičių pl., Žemalės g., Žemynos g., Žiemgalių g.

Sargėnai: Agronomijos g., Aido g., Bičiulių g., Endrijavo g., Ežero g. (poriniai nr.), Garso g., Gamyklos g., Judrėnų g., Kaltinėnų g., Laukuvos g., Muniškių g., Obelynės .g, Pienių g., Radviliškio g., Salantų g., Šeduvos g., Taurupio g., Uogynų g., Vandžiogalos g (nr. 1 – 49 ir 2- 104), Vėžaičių g., Vytėnų g., Žiburių g., Žygaičių g.

Vytėnai: Baltalksnių g., Daugirdiškių g., Gynelės g., Gysločių g., Jazminų g., Liepų al., Nartavos g. Priemiesčio g.,. Sausinės g.,Serbentų g., Smiltynės g., I.Štaro g., Užuoviejos g., Valerijonų t., Vėsos t. Vynuogių g., Vytėnų g., Vytelių g., Zundų t. Žagarvyšnių t.,

Giraitė: Akacijų g., Alyvų g., Alksnių g., Aviečių g., Ąžuolų g., Bruknių g., Drebulių g., Eglių g., Gluosnių g., Ievų g., Kadagių g., Kaštonų g., Klevų g., Lazdynų g., Liepų g., Pušų g.,. Skroblų g., Spanguolių g., Svarainių g., Topulių g., Uosių g., Žalioji g.

Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija ribojasi su Šv. Juozapo (Vilijampolės), Raudondvario ir Domeikavos parapijomis.