Lapkričio 12-19 dienomis Vilniuje vyks garsieji Aušros vartų Švč.Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos globos atlaidai.Jų metu ypatingu būdu bus minimas prieš 30 metų įvykęs popiežiaus Jono Pauliaus II apsilankymas Lietuvoje. Anuo metu Aušros vartus popiežius įvardijo ypatinga susitikimų su Kristaus ir Bažnyčios Motina bei viso krašto tikinčiųjų vienybės vieta.

Lapkričio 16d (ketvirtadienis) yra Kauno Arkivyskupijos maldos diena Aušros Vartų Švč.Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaiduose. Todėl tą dieną ir mūsų parapijoje organizuojama Piligriminė kelionė į Vilnių.Išvykstame 8.00 val. nuo bažnyčios.Bus galimybė aplankyti Dievo Gailestingumo šventovę,Katedrą. Kelionės kaina 15 eurų.Norintys vykti kviečiami registruotis bažnyčioje prieš arba po Šv.Mišių o darbo dienomis parapijos raštinėje.

Categories: Skelbimai