Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapija skelbia registracijos pradžią vaikams , kurie  2023/2024m.m ruošis Pirmos Komunijos (Eucharistijos) Sakramentui.

Į pirmos Komunijos pamokėles kviečiami vaikai sulaukę  10 metų amžiaus.

Registracija  nuo  2023m rugsėjo 1d. iki spalio 1d.

Registruotis galima darbo dienomis parapijos raštinėje nuo 9.30-13.00 arba 15.00-17.30

Sekmadieniais po  10val. ir 12 val. Šventųjų  Mišių iki 14.00val.  bažnyčios IIa  Jaunimo katechezės klasėje.

Informacija telefonu:  (8-37) 26-88-94

Pamokėlės vyks sekmadieniais nuo 10val iki 11val   ir nuo 12val iki 13val

Į šias grupes vaikučių skaičius yra ribotas todėl prašome tėvelius neatidėlioti vaikučių registracijos.

Likusieji vaikučiai galės lankyti pamokėles pirmadienį ,antradienį arba trečiadienį nuo 18.00  iki 19.00val.

Pamokėlių pradžia ir tėvelių informaciniai susirinkimai vyks spalio 1d. pamokėlių metu.

Privalomos lankyti Šventosios Mišios vaikams vyks sekmadieniais 11.00 val.

Pirmos Šventosios Mišios vaikams  spalio 1 d.   11.00 val.

Lydintiems į pamokėles ir kartu su vaikučiais Šventose Mišiose dalyvaujantiems tėveliams vyks maloni prie arbatos ar kavos puodelio pokalbių valandėlė, kurių metu galima bus pagilinti savo tikėjimo žinias ,pasidalinti savo krikščioniška patirtimi ,susitikti su parapijoje dirbančiais kunigais ir įdomiais svečiais, gauti reikiamą informaciją susieta su vaikučių pasiruošimu Pirmos Komunijos  šventei. Tėvelių susitikimai vyks tuo pačiu laiku  kaip ir  jų  vaikučių pamokėlės.

Categories: Skelbimai