Mieli broliai ir sesės Kristuje.

Artėja spalio mėnuo ir kiekvienas prisimename, kad tai Rožinio maldos laikas.

Kviečiame visus jungtis bendrai maldai ne tik namuose, bet ir bažnyčioje. Jis bus kalbamas 17.30 val  prieš vakaro Šventas Mišias. Šios maldos gerbėjus kviečiame jungti į mūsų parapijoje esančią Gyvojo rožinio maldos draugiją. Joje dalyvauja 20 narių. Kiekvienas dalyvis įsipareigoja kasdien sukalbėti  vieną rožinio paslaptį. Draugijos bendri susirinkimai vyksta kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį. Grupės nariai yra kviečiami kasdien 17.30 val kalbėti rožinio maldą bažnyčioje. Nuoširdžiai kviečiame parapijos tikinčiuosius jungtis bedrai rožinio maldai ir dalyvauti Gyvojo rožinio draugijos veikloje. Grupės dvasinis vadovas kunigas Mindaugas Pukštys, vadovė Regina Buslienė Pasiteiravimui telefonas : 8-604-98924

Categories: Skelbimai