Kiekvienais metais Šilainių mokyklų moksleiviai Advento  metu stengiasi dalyvauti įvairiuose pasiruošimo Šv. Kalėdoms projektuose.Švento Kazimiero, (Sargėnų) progimnazijos mokyklos bendruomenė pasikvietė kunigą Sigitą Jurkštą pašventinti  adventinio vainiko ir papasakoti apie Advento papročius. O vakarui atėjus visa mokykla pakvipo kepamų kūčiukų  kvapu. Jaukiai bendraudami moksleiviai ir jų tėveliai ruošė dovanėles Sargėnų vienišiems žmonėms.

 Milikonių progimnazijos septintokai susitikime su parapijos katechete Ema Marcinkevičiene  susipažino su Kūčių dienos papročiais ir stengėsi patys padengti Kūčių stalą. Susitikimo metu buvo daug kalbama ne apie patiekalus, kurių anot moksleivių būtinai turi būti dvylika, bet apie šeimos bendrystę ,tarpusavio meilę ir pasiruošimą Kūdikėlios Jėzaus  atėjimui į kiekvienus namus.

J. Grušo menų gimnazijos moksleiviai ir jų mokytojai  susirinko į  susitaikinimo pamaldas ir Šv. Mišias, kuriose dėkojo už praeitų metų malones kuriomis Viešpats laimino jų bendruomenę.

Categories: Naujienos