Informacija apie Alfa kursą Kauno Šventosios Dvasios parapijoje

Alfa kursas – tai tikėjimo kelionė. Jis skirtas visiems suaugusiems – tiek netikintiems, tiek tikintiems, norintiems labiau pažinti krikščionybę ir jos tiesas, pasiruošti galbūt nepriimtiems Sakramentams (Krikštui, Pirmajai Komunijai, Sutvirtinimui). Tai puiki galimybė išgirsti įvairių lektorių pranešimus krikščioniškomis temomis, neformalioje aplinkoje pasidalinti savo mintimis, sutikti bendraminčių ir kartu ieškoti atsakymų į svarbiausius gyvenimo ir tikėjimo klausimus.

Kursas prasideda 2019 m. spalio 2 dieną (trečiadienį) 18.00 val. Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) bažnyčios salėje.
Šventasis Raštas kalba apie Jėzų kaip apie Alfa ir Omega, Pradžią ir Pabaigą (plg. Apr 1, 8). Alfa kurso pavadinimas – tai užuomina į Jėzų, kuris yra naujo Gyvenimo pradžia ir pagrindinis šio kurso veikėjas.

Alfa – evangelizacinis kursas, paprastai trunkantis 12-15 savaičių (po vieną susitikimą per savaitę). Susitikimų metu klausomasi mokymų aktualiomis krikščionybės temomis, diskutuojama mažose diskusijų grupelėse, vaišinamasi.

Alfa kurso ,,vinis“išvažiuojamasis savaitgalis gruodžio 13 – 14 d. Šiluvos piligrimų centre, skirtas Šventajai Dvasiai pažinti.

Po Alfa kurso dalyviai yra kviečiami įsijungti į Bažnyčios bendruomenės gyvenimą ir kartu išgyventi Gavėnią, Didžiają savaitę ir džiausmingą Prisikėlimo šventę – Velykas.

Kursas baigiamas šventiniu vakaru, jame dalijamasi kurso įspūdžiais, taip pat klausomasi kursą lankiusiųjų liudijimų.

Registracija į Alfą kursą vyks:

  • rugsėjo sekmadieniais (1, 8, 15, 22 ir 29 d.) nuo 10 val. iki 14 val. bažnyčios II aukšte.
  • darbo dienomis parapijos raštinėje nuo 9.30-13 val ir 15-17.30val.

Registruotis galima ir telefonu (8-37) 26-88-94 bei el.paštu: silainiubaznycia@yahoo.com

arba +370 674 71847

Kontaktinis asmuo vedantis Alfą kursą – Ema Marcinkevičienė

El. paštas: emamarcinkeviciene@gmail.com

Daugiau informacijos apie Alfa kursą: www.alfakursai.lt
Categories: Naujienos