Praverkite duris, kad laimė, šviesa ir viltis,
kurios vaikšto po žemę, galėtų įeiti į Jūsų namus.
Atverkite širdis gerumui ir patys dosniai dovanokite
jį aplinkiniams.
Sustiprinkite mintis apie siekius, kad ateinančiais
metais jie realizuotųsi.
Nesiliaukite tikėję savo pačių kuriamais stebuklais – gerumo, dosnumo, pagalbos kitiems.

Kviečiame prisidėti prie Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapijos Carito organizuojamo kasmetinio renginio
„IŠTIESK GERUMUI RANKĄ“, kuris vyks gruodžio 30 d. (sekmadienį), 13.00 val. skirto tėvų globos netekusiems vaikams; parapijoje stokojančioms ar patyrusioms gaisrus šeimoms; vienišiems; ligoniams; neįgaliesiems; benamystę išgyvenantiems; nuo smurto kenčiantiems ir tiems, kuriems šiandieną labai reikalinga visokeriopa pagalba.

Labai prašome aukoti saldainius, ilgai negendančius maisto produktus, higienos ir valymo priemones, mokyklines, namų apyvokos reikmenis ir kt.
Laukiama bet kokiu būdu teikiama parama.
Finansinė parama yra itin svarbi onkologinėmis ir kitomis sunkiomis ligomis sergantiesiems.
Finansinę paramą galite suteikti įsigydami specialią šventintą Caritas žvakelę Šv. Dvasios (Šilainių) bažnyčioje (Milikonių g. 18) arba pervesdami pinigus į parapijos bažnyčios sąskaitą LT97300010002257764 su žodžiu Caritas.

Pagarbiai,
Šilainių parapijos Caritas