Gruodžio 30 d. Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapijos Caritas surengė jau tradicija tapusį kalėdinį renginį „Ištiesk gerumui ranką“, į kurį buvo pakviesti parapijoje sunkiau gyvenantys bendruomenės nariai, daugiavaikės šeimos, vieniši, ligoti senjorai ir kt. Renginys prasidėjo šv. Mišiomis, aukojamomis parapijos klebono. Buvo meldžiamasi už parapijos vargstančius, sergančius žmones, Carito savanorius ir rėmėjus.

Renginyje „Ištiesk gerumui ranką“ susirinkusiuosius sveikino parapijos klebonas kun. Ž. Paulauskas, Kauno I-ojo dekanato Caritas reikalų vedėja O. Virbašiūtė, Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja N. Žirlytė, Šilainių seniūnijos seniūnaitis J.Marcinkus.

Renginys prasidėjo Caritas vaikų būrelio „Atrask Bibliją“ pasirodymu, kurio metu buvo deklamuojami eilėraščiai bei atliekamas muzikinis kūrinys. Renginį „Ištiesk gerumui ranką“ tęsė Bijotų laisvalaikio salės liaudiškos muzikos kapela „Bijotaičiai”, kurie atliko savo koncertinę programą ir linksmino susirinkusius žmones linksmais bei šmaikščiais anekdotais. Taip pat gerą nuotaiką palaikė žymus Lietuvos pop muzikos atlikėjas Vudis – A. Martinėnas ir Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė Jolita Ross, kuri atliko D. Butkutės ir B. Dambrauskaitės kūrinių parodiją. Renginio metu interaktyvios protų kovos ‚‚Geležinė logika“ vedėjas M. Naučius kvietė susirinkusius dalyvius ne tik pasitikrinti  savo žinias,bet ir išgirsti gausybę naujų įdomių faktų. Visi teisingai atsakę dalyviai buvo apdovanoti prizais.

Renginiui einant į pabaigą buvo sulaukta Kalėdų Senelio, kuris susirinkusiems kartu su vaikais sekė pasaką, žaidė žaidimus, dainavo daineles ir išdalino ilgai lauktas dovanas. Kiekvienas renginio dalyvis namo išėjo su parapijos Caritas paruoštomis dovanomis. Renginį „Ištiesk gerumui ranką“ pravedė renginių vedėja Rasa Gavenavičienė.

Categories: Naujienos