Birželio 24-ąją, Kauno arkivyskupijos dangiškojo globėjo Šv.Jono Krikštytojo Gimimo dienos proga, apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius aukščiausiu arkivyskupijos garbės ženklu-Šiluvos Dievo Motinos medaliu-apdovanojo Vytautą Striogą –už aktyvų įsijungimą į Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijos gyvenimą, vadovavimą jaunimo sielovadai, rūpinimąsį jaunimo dvasine pažanga ir branda, vadovavimą parapijos jaunimo chorui bei jaunimo grupei, aktyvų dalyvavimą rengiant jaunimą Sutvirtinimo sakramento priėmimui bei asmeninį gyvą krikščioniškos dvasios gyvenimo liudijimą;
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…

