Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti parapiją – skirti jos veiklai dalį per mokestinį laikotarpį (t.y. 2022 metus) gautų pajamų mokesčio (šiemet – 1,2% GPM). Tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

Formą nuo šiol galite užpildyti ir pateikti tik internetu:

Reikia prisijungti elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS):
prisijungę pasirinkite skiltį „Deklaravimas“ (1), šoniniame meniu spauskite „Pildyti formą“ (2), iš „Dažniausiai pildomos formos” pasirinkite „Prašymas skirti paramą“ (3):

Tuomet spauskite gaublį („Forma elektroniniam pildymui”) prie formos FR0512 v.5:

Tuomet būsite nukreipti į tokį paramos skyrimo svetainės langą:

Atsidariusioje svetainėje spauskite „Pradėti” ir įveskite šiuos duomenis:

1. Paieškos laukelyje įveskite „Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija”:

2. Kitame lange būtina nurodyti tik mokesčio dalies dydį (procentais) – iki 1,2 (jei norite, galite skirti paramą ir iš karto keliems metams). Laukelio „Mokesčio dalies paskirtis” pildyti nebūtina :

3. Tuomet spauskite „Pridėti naują įrašą”:

4. Galite skirti papildomai 0,6 % pajamų mokesčio norimai politinei partijai, o taip pat dar 0,6 % ir profesinei sąjungai. Labai rekomenduojame paskirti šią mokesčio dalį Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinei sąjungai, kad ji galėtų ginti krikščionių žodžio, sąžinės ir religijos laisvę presekiojimų iš išstūmimo akivaizdoje:

5. Nepamirškite nurodyti 0,6 %, jei skiriate paramą profesinei sąjungai:

6. Tuomet išsaugokite, patvirtinkite ir pateikite prašymą.

Nuoširdžiai Jums dėkojame!