Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti parapiją – skirti jos veiklai dalį per mokestinį laikotarpį (t.y. 2019 metus) gautų pajamų mokesčio (šiemet – tik 1,2% GPM). Tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

Formą galite užpildyti ir pateikti šiais būdais:

1. Prašymo pildymas bažnyčioje ar parapijos raštinėje

Formą galite gauti ir užpildyti bažnyčioje prie zakristijos po kiekvienų šv. Mišių arba atėję į parapijos raštinę jos darbo laiku –
darbo dienomis 9.00-13.00 ir 15.00-17.30 val.

Pildydami bažnyčioje ar raštinėje gausite ir voką su adresu bei pašto ženklu.

2. Prašymo pildymas internetu

Taip pat galite užpildyti “FR0512 versija 04” formą internetu. Reikia prisijungti elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS):
prisijungę pasirinkite skiltį „Deklaravimas“, šoniniame meniu spauskite „Pildyti formą“, iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą

Kaip pildyti formą?

LaukelisKą įrašyti
1-4Jūsų asmeniniai duomenys
5 Mokestinis laikotarpis2019
6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjamsPažymėkite
E1 Gavėjo tipas2
E2 Gavėjo identifikavimo numeris (kodas)192057513
E3 Mokesčio dalies paskirtisŠV. DVASIOS PARAPIJAI
E4 Mokesčio dalies dydis (procentais)1,2
E5 mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio2020/2021/2022/2023 (pasirinkite vieną norimą variantą)

2. Prašymo pildymas ranka

Atsispausdinkite šių metų formą: FR0512(4).pdf

– Pildydami ranka naudokitės juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu.
– Rašykite didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.
– Skaičiai ir raidės turi būti tiksliai įrašyti į jiems skirtą laukelį, nepažeidžiant linijų.
– Brūkšneliai tarp raidžių ir skaičių rašomi atskirame langelyje.

– Užpildytą ranka formą išsiųskite registruotu laišku žemiau nurodytu adresu (viename voke gali būti tik vieno asmens užpildyta forma):

VMI Deklaracijų tvarkymo skyrius
Neravų g. 8,
66257 Druskininkai

Ant voko būtinai savo ranka užrašykite ir savo vardą, pavardę bei adresą.

– Užpildytą ranka formą taip pat galite nunešti į artimiausią Jums VMI skyrių. Su savimi turėti asmens dokumentą.

Kategorija: NaujienosSkelbimai