Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti parapiją – skirti jos veiklai dalį per mokestinį laikotarpį (t.y. 2021 metus) gautų pajamų mokesčio (šiemet – 1,2% GPM). Tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

Formą nuo šiol galite užpildyti ir pateikti tik internetu:

Reikia prisijungti elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS):
prisijungę pasirinkite skiltį „Deklaravimas“ (1), šoniniame meniu spauskite „Pildyti formą“ (2), iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą“ (3):

Tuomet spauskite gaublį („Forma elektroniniam pildymui“) prie formos FR0512 v.5:

Atsidariusioje svetainėje įveskite šiuos duomenis:

1. Paieškos laukelyje įveskite „Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija“
  2. Kitame lange būtina nurodyti tik mokesčio dalies dydį (procentais) – iki 1,2. Laukelio „Mokesčio dalies paskirtis“ pildyti nebūtina. Galite skirti paramą ir iš karto keliems metams.
  3. Tuomet patvirtinkite ir pateikite prašymą.

Primename, kad galite skirti papildomai 0,6% pajamų mokesčio ir profesinėms sąjungoms, pvz. neseniai įkurtai Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinei sąjungai.

Categories: Naujienos