Gruodžio 29 d. Šventosios Dvasios parapijos Caritas pakvietė į jau tradicija tapusią kasmetinę kalėdinę šventę, dalinantis bendryste su parapijoje sunkiau gyvenančiais  bendruomenės nariais.

Renginys prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas. Susirinkusi bendruomenė meldėsi už parapijos Caritas savanorius ir rėmėjus, kurie savo brangiu laiku, darbu, lėšomis, talentais, įmonių įranga remia parapijos artimo meilės darbus.

Šventiškai išpuošti parapijos namai prisipildė vaikų klegesio ir laukimo šventės pradžios. Susirinkusius pasveikino ilgametė parapijos renginio vedėja Rasa Gavenavičienė, visus užkrėsdama gera nuotaika ir būsimos šventės nuojauta. Gerumo žvakę uždegė ir paskatino gerumu bei šiluma dalintis Kauno I dekanato Caritas reikalų vedėja Onutė Virbašiūtė bei parapijos klebonas.

Susirinkusius šventine programa džiugino: pianinu klasikų kūrinius atliko Lukas Mieliauskas (mok. Andžela Martišienė), šokiu susirinkusius sveikino jaunoji gimnastė Aistė Rimkutė, bei Kęstučio Kasperavičiaus ir Jurgitos Dovalcovienės šokėjų pora ir Lindy Hop šokėjai iš Jazz House studijos. Šventės dalyviai susidomėję stebėjo iliuzionisto Jono Palionio triukus. Kartu švęsti ir dainuoti kvietė Dinamikos atlikėjai: Gintautas Brokas ir Jurinta Urbanavičiūtė, kasmetinis parapijos renginio svečias  Mindaugas Mickevičius – Mino. Pagaliau atvyko ilgai lauktas Kalėdų senelis su Snieguole. Viso renginio metu niekas negailėjo plojimų, raginami kartu dainavo, linksmai leido laiką.

Pasibaigus renginiui visi esantys maži ir dideli sulaukė dovanų. Šioje šventėje visiems buvo gera pabūti drauge, pasidžiaugti vienas kito artumu, pajusti kaip esame vienas kitam reikalingi, ne tik per šventes.

Categories: Naujienos