Gegužės 4 d. (pirmas mėnesio penktadienis) po vakaro Šv. Mišių maldos grupė „Atgimę Dvasioje“kviečia tikinčiuosius į bendrą maldą parapijiečių intencijomis. Melsimės su Šventuoju Raštu ir palaimintu Arkivyskupu Teofiliumi Matulioniu. Bendroje maldoje su mumis dalyvaus s.Emanuelė Vida Urbonaitė. Maldos grupė renkasi antrame bažnyčios aukšte Alfa kurso patalpose.
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…
