Mielos parapijos mamos ir močiutės, kviečiame jus sausio 16d. (sekmadienį) po 10val. Šventųjų Mišių neskubėti į namus, bet susitikti su Vilma Cicėnaite „Motinos maldoje” judėjimo kordinatore Lietuvoje, kuri supažindins su šio judėjimo maldos praktika ir padės pradėti šį maldos judėjimą ir mūsų parapijoje.Kviečiame visas parapijos mamas įsijungti į maldą už vaikus, kurią kordinuos besikuriančios grupės vadovė Edita Liubertienė. Yra numatytas maldos laikas kiekvieną ketvirtadienį po vakaro Šventųjų Mišių Alfa kurso patalpose. Susitikimas su Vilma Cicėnaite sekmadienį užtruks nuo 11 val iki 12.30 val.
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…
