Kaip ir  ankstesniais metais, Vyskupų konferencijos nutarimu Lietuvoje tęsiama nenurūkstama Švč. Sakramento adoracija.

Šiemet Kauno arkivyskupijai yra skirtas laikas nuo kovo 15 iki gegužės 4 dienos.

Šių metų adoracijos intencijos: meldžiamės už pandemijos aukas ir prašome Dievą atitolinti nuo žmonijos pandemijos pavojų; meldžiamės už pašaukimus į dvasinį luomą bei prašome malonės savo pašaukime ištverti; meldžiamės už valdančiuosius, kad Dievas suteiktų jiems išminties daryti tinkamus sprendimus moralės srityje, priimant įstatymus.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti [41.00 KB]

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti [60.00 KB]

Kategorija: NaujienosSkelbimai