Gerbiami Kauno Šventosios Dvasios parapijos tikintieji, jau nuo šio sekmadienio (gruodžio5d.) pradedame Bažnyčios sinodo kelionę. Plačiau apie jį galite pasiskaityti interneto puslapyje  sinodas.katalikai lt. Parapijos sinodo moderatoriai buvo susitikę ir aptarė kokiais būdais pasikalbėsime su parapijos tikinčiaisiais mums visiems aktualiais Bažnyčios gyvavimo klausimais. Tikimės visų mūsų nuoširdaus geranoriškumo atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus kvietimą pasidalinti mintimis į tuos klausimus, kurie yra paruošti Sinodo dalyviams. O dalyviai yra visi pakrikštytieji Dievo dvasioje, kuri vienija mus Bažnyčioje su Jėzumi.

Parapijos sinodo moderatoriai lauks jūsų po kiekvienų sekmadienio Šventųjų Mišių parapijos salėje arba kitose jų nurodytose patalpose. Jeigu dėl labai rimtos priežasties negalėsite išreikšti savo nuomonės ar minčių kontaktiniu būdu, tai galite atlikti anonimiškai raštu ir palikti savo laiškus parapijos zakrstijoje arba perduoti moderatoriams. Dėkojame ir laukiame  susitikimuose. Tepadeda mums Šventoji Dvasia šioje kelionėje.

Categories: Naujienos