2022 m. Rugpjūčio 8 – 12 d. parapijos vargonininkas, jaunimo vadovas bei katechetas Vytautas kartu su Kauno Pal. J. Matulaičio parapijos katechete Sandra bei jungtine jaunimo savanorių komanda organizuoja mūsų parapijos vaikų dienos stovyklą „Nerk į tikėjimo ir draugystės jūrą! ’22”.

Dėl sudėtingos pasaulinės situacijos ir esant dideliam parapijos patalpų užimtumui, stovykla negali įvykti mūsų parapijos teritorijoje, todėl stovykla vyks Kauno Pal. J. Matulaičio (Eigulių) parapijos patalpose, adresu: Žeimenos g. 6, LT-50115 Kaunas, Lietuva.

Stovykloje kviečiame dalyvauti vaikus nuo 7 iki 14 m. amžiaus.

Stovyklos metu užsiėmimai vyks nuo 10 val. iki 18 val. šv. Mišių (planuojama programos pabaiga apie 19 val.). Stovyklos metu tėveliai kviečiami kartu (pagal galimybes) švęsti Šv. Mišias.

Stovykloje bus pasirūpinta pilnu vaikų maitinimu (priešpiečiais, pietumis bei pavakariais).

Visos dienos metu vyks teminiai užsiėmimai, kurių priemonėmis pasirūpins organizatoriai.

Dalyvio auka – 90 eurų, tačiau ši suma neturėtų būti kliūtis dalyvauti stovykloje.

P.s 1. Stovykla vyks užsiregistravus minimaliam vaikų skaičiui!

2. Dalyvių skaičius ribotas!

Platesnė informacija bei registracija telefonu:

Sandra Striogienė – +37060621210

Vytautas Strioga – +37064343625

Visa informacija paskelbta ir parapijos skelbimų lentose.

Categories: Naujienos