Pasitinkant Naujuosius Mokslo metu, Kauno Šventosios Dvasios parapijos bažnyčioje rugsėjo 2d.(sekmadienį) 10 val. bus aukojamos Šventosios Mišios prašant Dievo palaimos mokytojams,katechetams, moksleiviams ir jų tėveliams.Kviečiame visus prisijungti maldoje.
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…
