Vasario 26 d. trečiadienį, Pelenų dieną, prasideda gavėnia – septynių savaičių didžiojo pasninko, susikaupimo ir tylos metas kelyje į pagrindinę krikščionių šventę – Velykas.
 Mūsų parapijos bažnyčioje kiekvieną penktadienį nuo rytinių iki vakaro šv. mišių vyksta Švč. Sakramento adoracija. Kviečiame pabūti eucharistinio Kristaus artumoje.

Pelenų dieną ir Didįjį penktadienį privalomas pasninkas – Bažnyčia rekomenduoja sočiai pavalgyti tik vieną kartą dienoje, kitus du kartus -tik truputį užkąsti. Taip pat primename tikintiesiems bažnyčios kvietimą per gavėnią susilaikyti nuo triukšmingų pasilinksminimų ir penktadieniais pasninkauti prisimenant, kad visuotinėje Bažnyčioje gavėnia yra atgailos ir susikaupimo metas.

Kryžiaus kelio apmąstymai vyks penktadieniais 17 valandą  ir sekmadieniais po 10 val. Jaunimo Šv. Mišių. 

Categories: Naujienos