Kauno Šventosios Dvasios parapijoje suaugusių žmonių tikėjimo pagilinimo ir pasiruošimo Sakramentams programa „Ateikite ir pamatysite“ pradedama spalio 5 d. 19 val. parapijos salėje.

Registracija vyks:

  • darbo dienomis parapijos raštinėje 10-13 ir 15-17.30 val.
  • sekmadieniais parapijos bažnyčioje antrame aukšte, Alfa kurso patalpose 11-13 val. 

Pagal šią programą galėsite pasiruošti Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui. Ji užbaigiama šv. Velykų švente. Dėl platesnės informacijos galima kreiptis į kurso vadovę Emą Marcinkevičienę: tel. 8-674-71847.

Į šią programą yra kviečiami žmonės, ne tik siekiantys Sakramentų, bet ir vaikų, besiruošiančių sakramentams, tėveliai ir parapijos tikintieji, norintys pagilinti savo tikėjimą ar patys įsijungti į bendruomeninę bažnyčios veiklą liudijant Kristų.

Categories: Naujienos