Kauno miesto parapijose ir dekanatų centruose vyksta suaugusiųjų katechezės programa „Ateikite ir pamatysite“.  Šioje programoje dalyvauja visi suaugusieji, kuriems parapijoje reikalingas katechetinis ugdymas:  tėvai vaikų, kurie ruošiasi Pirmajai Komunijai arba Suvirtinimui , suaugusieji, besiruošiantys Krikštui ir kitiems Įkrikščioninimo sakramentams (jiems ši programa tampa Krikšto katechumenatu);  sutuoktiniai, kurie įsipareigojo pasirengti Sutvirtinimo sakramentui po Santuokos;  sužadėtiniai, kurie nėra priėmę Sutvirtinimo sakramento;  kviečiami dalyvauti visi, norintys sustiprinti savo tikėjimą

Kauno Šventosios Dvasios parapijoje pasiruošimo programai “Ateikite ir pamatysite” registracijos tvarka

Registracija vyksta nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 3 d.

Parapijos raštinėje darbo dienomis 10.00-13.00 ir  15.00-17.00 val. Sekmadieniais  10.00-13.00  bažnyčios II aukšte esančiose patalpose. Registruotis galima ir el. paštu  emamarcinkeviciene@gmail.com

Pirmas susitikimas vyks spalio 3 d.  po 12 val Šventųjų Mišių “ Kurso pradžia spalio 6 d. 19 val parapijos konferencijų salėje.

Programos “Ateikite ir pamatysite” vadovė

Ema Marcinkevičienė (+37067471847)

Categories: Naujienos