Kauno miesto parapijose ir dekanatų centruose vyksta suaugusiųjų katechezės programa „Ateikite ir pamatysite“.  Šioje programoje dalyvauja visi suaugusieji, kuriems parapijoje reikalingas katechetinis ugdymas:  tėvai vaikų, kurie ruošiasi Pirmajai Komunijai;  Suvirtinimui , suaugusieji, besiruošiantys Krikštui ir kitiems Įkrikščioninimo sakramentams (jiems ši programa tampa Krikšto katechumenatu);  sutuoktiniai, kurie įsipareigojo pasirengti Sutvirtinimo sakramentui po Santuokos;  sužadėtiniai, kurie nėra priėmę Sutvirtinimo sakramento;  kviečiami dalyvauti visi, norintys sustiprinti savo tikėjimą

Kauno Šventosios Dvasios parapijoje pasiruošimo programai “Ateikite ir pamatysite” registracijos tvarka

Registracija vyksta nuo rugsėjo 1d iki spalio 3d

Parapijos raštinėje darbo dienomis 10.00-13.00 ir  15.00-17.00 val.Sekmadieniais  nuo 10.00-13.00  bažnyčios II aukšte esančiose patalpose.Registruotis galima ir  el.paštu  emamarcinkeviciene@gmail.com

Pirmas susitikimas vyks spalio 3d  po 12 val Šventųjų Mišių “ Kurso pradžia spalio 6d 19 val parapijos konferencijų salėje.

Programos “Ateikite ir pamatysite” vadovė

Ema Marcinkevičienė  ( +37067471847)

Categories: Skelbimai