„Iš mažų dalykų išauga dideli.” (Publijus Syras)

Kovo 4 d. Kauno Šv. Kazimiero progimnazijoje buvo minima Šv. Kazimiero vardo diena.  Šventėje dalyvavo socialiniai partneriai iš Panevėžio A. Lipniūno progimnazijos.

Mokinių nuoširdūs žodžiai apie gyvenimo prasmę, gerumą pynėsi su prasmingomis dainomis, giesmėmis, saksofono ir smuiko melodijomis (dėkojame mūsų partneriams – Kauno Sakralinės muzikos mokyklos mokytojų komandai), svečių dovanota giesmė kvietė susimąstyti, ieškoti, vertinti.

Progimnazijos direktorė P. Talijūnienė kvietė visus augti, kurti paprastume ir nuoširdume, gyventi darant gera, nepamiršti, kaip svarbu gyvenime dalintis nedvejojant, imti be godulio, atiduoti be liūdesio.

Prasminga, kad šioje šventėje šlovinimo giesmę mums dovanojo kun. misionierius redemptoristas Rastislav Dluhy iš Slovakijos, atskleisdamas Šv. Kazimiero gyvenimo vertybių prasmę. Kartu su juo dalyvavo ir pašaukimų sielovados komanda.

https://www.facebook.com/pasaukimai/posts/713169564353727?locale=lt_LT

Bendrystės ir vienybės vertybes energingai, išradingai ir džiugiai pristatė svečias br. kapucinas kun. Michal Ferenc iš Lenkijos, puikiai kalbantis lietuviškai ir ilgą laiką tarnaujantis Lietuvoje.

https://www.facebook.com/brolismykolas/videos/408749001736528/?vh=e&extid=MSG-UNK-UNK-UNK-COM_GK0T-GK1C

Dėkojame Kauno Šv. Dvasios (Šilainių) kun. monsinjorui Augustinui Paulauskui už dvasinį palydėjimą.

Po šventinės programos visi mokiniai turėjo galimybę ieškoti, kurti, atrasti, pasidalinti kūrybingumu, išradingumu, žiniomis edukacinėse veiklose: judesio (mokytoja Jurgita O.), 3D technologijų (mokytoja Agnė E.) kūrybinėse dirbtuvėse, interaktyvioje viktorinoje, diskusijų grupėje (mokytoja Kristina A.).

Džiaugiamės šventinėmis akimirkomis ir kūrybiniais sumanymais, kurie įprasmina tikrąsias vertybes, intelekto ir dvasios darną!

 Pagarbiai 

Tikybos mokytoja Kristina Ališauskienė

Categories: Naujienos