Šv. Pranciškaus gyvūnų globėjo diena tai Kauno senamiestyje, globojant Pranciškonų Mažesniųjų brolių ordino Kauno konventui, kasmet vykstanti šventė, kurioje dalyvauti kviečiami gyvūnų mylėtojai kartu su savo augintiniais. Spalio 3 d. tradiciškai ir mūsų parapijos Milikonių progimnazijos mokiniai su šeimomis ir augintiniais dalyvavo šiame prasmingame renginyje. Visų saugumo priemonių prevencijai nuo COVID 19 būtinumas nesumažino šventės prasmingumo ir džiaugsmingumo. Visi darniai su augintiniais dalyvavo šv. Mišiose šv. Jurgio bažnyčioje, smagiai apsuko ratą aplink Kauno pilį iškilmingoje procesijoje bei priėmė augintinių palaiminimą. Smagu buvo pabendrauti tarpusavyje, savo tikybos mokytojai Daivai Kunskienei papasakoti apie savo šuniukų ir triušiukų išdaigas, pasidžiaugti kartu su pranciškonu vyresniuoju tėvu Pauliumi jo išskirtiniu dėmesiu. 

Categories: Naujienos