Šiokiadieniais 8, 18 val.

Šeštadieniais 9, 10, 18 val.

Sekmadieniais 8, 10, 12, 18 val.

Apie laiką, kada bus atnaujintos sekmadienių Šventosios Mišios skirtos vaikams (vykstančios 13:30), bus pranešta vėliau.

Tačiau dalyvių skaičius ribojamas, atsižvelgiant į susirgimų skaičių Kauno savivaldybėje:

1.    Savivaldybėse, kuriose 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų yra mažesnis nei 200 atvejų, šv. Mišios švenčiamos dalyvaujant tikintiesiems, kiekvienam užtikrinant ne mažesnį nei 20 kvadratinių metrų plotą ir 2 metrų atstumą tarp žmonių ar šeimų.

2.    Savivaldybėse, kuriose 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų siekia 200–500 atvejų, šv. Mišiose gali dalyvauti iki 15 tikinčiųjų, kiekvienam užtikrinant ne mažesnį nei 20 kvadratinių metrų plotą ir 2 metrų atstumą tarp žmonių ar šeimų. Jei bažnyčios ar viešos koplyčios erdvė mažesnė – leidžiama dalyvauti tokiam skaičiui tikinčiųjų, kad kiekvienam būtų užtikrintas 20 kvadratinių metrų plotas ir 2 metrų atstumas.

3.    Savivaldybėse, kuriose 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų viršija 500 atvejų, šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais neatnaujinamas.

Todėl raginame senjorus, sergančius lėtinėmis ligomis ir turinčius dažnų kontaktų su tokiais žmonėmis vis dar likti melstis namuose.

Categories: Naujienos