Popiežius PRANCIŠKUS 5-osios Pasaulinės vargstančiųjų dienos proga
„Vargšų jūs visuomet turite su savimi“ (Mk 14, 7)  
  Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapijos „Caritas kviečia paminėti Pasaulinę vargstančiųjų dieną . 
Jau 28 metus gyvuojanti Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) parapijos „Caritas“ organizacija Pasaulinę vargstančiųjų dieną kviečia pasitikti bendrystėje.   Ta proga, lapkričio 14 dieną, sekmadienį, Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių) bažnyčioje (Milikonių g. 18) bus meldžiamąsi už vienišus, sergančius, kamuojamus įvairių priklausomybių, finansinių problemų žmones ir jų šeimas, o kartu ir už visus besidarbuojančius karitatyvinėje ir socialinėje srityje.   Po 10 ir 12 val. Šv. Mišių parapijos „Caritas“ savanoriai stokojantiems dalins maisto davinius su karštu bulvių plokštainiu (kugeliu).   Priminsime, kad „Carito“ nariai siekia tiesa ir meile kurti tikrųjų vertybių siekiančią visuomenę, gaivinti krikščioniškus žmonių tarpusavio santykius, ugdyti žmonių tarpusavio solidarumą, gailestingumą nelaimingiesiems ir klystantiems. „Caritas“ dalina labdarą, remia daugiavaikes šeimas, vienišus senelius ir neįgaliuosius.
Categories: Naujienos