Prasidedant Naujiesiems Viešpaties metams gyvename nauju Šventosios Dvasios gūsiu, kviečiančiu mus atgailai, nuolankesniam įsiklausymui vienas į kitą ir susitaikymo džiaugsmui. Šventoji Dvasia mus kaip  pranašą Simeoną, kuriam buvo apreikšta, jog nemirsiąs, kol pamatysiąs žadėtąjį Mesiją, atpučia į Šventosios Dvasios parapiją. Kviečiame Jus drauge su kūdikėliu Jėzumi, Mergelės Marijos ir Juozapo aukojamu Šventykloje,  toliau keliauti kartu ir užsiregistruoti į žiemos sesiją Kaune, kuri vyks  Šilainių šv. Dvasios parapijoje(Milikonių g. 18) vasario 1-3 d.  

Sesijos metu vyks: 0a,0b,1b,2b lygiai.

Dalyvio įnašas – 25 Eur.

Daugiau informacijos:

Tel. 8 612 47504, el. p. marijosmokykla.kaunas@gmail.com

Registracija paspaudus šią nuorodą:  https://goo.gl/forms/ZR4sPj6mmkFxOxNd2  

(iki sausio 30 d.).

Laukiame Jūsų!  

Marijos mokyklos komanda

Skrajutė-Kauno-1

Categories: Naujienos