2018 m. kovo 28 d. Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto Didžiojoje auloje vyko III-iasis viktorinos etapas, kuriame dalyvavo geriausios Kauno miesto komandos, tarp jų pateko ir mūsų mokyklos 4-tos kl. mokinės: Viltė Vitkauskaitė, Milda Leonavičiūtė, Simona Narbutaitė, Gabija Raugalaitė, Matyna Vaitkutė, kurios buvo apdovanotos pirmąją prizine vieta.

Viktorinos metu dalyviai prisistatė savo paruoštais pasirodymais, sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus, o pertraukėlės metu žaidė, giedojo giesmes su judesiais. Užduotys buvo įvairios, mokiniai puikiai atskleidė ne tik tikėjimo žinias, bet ir kūrybiškumą. Užduočių vertinimo komisija džiaugėsi, kad visi viktorinoje dalyvavusieji vaikai buvo šauniai pasiruošę.

Įveikus daug įvairiausių užduočių, viktorinos nugalėtojais tapo ir į finalinį etapą keliauja Kauno Prano Mašioto mokyklos ketvirtokų komanda „Dangaus vaikai“.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų komandą: Viltę Vitkauskaitę, Mildą Leonavičiūtę, Simoną Narbutaitę, Gabiją Raugalaitę, Matyną Vaitkutę. Linkime komandai sėkmės finaliniame viktorinos etape.

Categories: Naujienos