Carito vaikų būrelio vaikai po paskaitėlės apie Bibliją, kurią veda kun. Mindaugas, kartu su Carito vadove Danute ir karitiete Deimante vyko į „Pabėgimo kambarį“.

Ten vaikai pasidalino į dvi komandas: vyresnių ir jaunesnių, nes jų laukė du „Pabėgimo kambariai“ su skirtingo sudėtingumo užduotimis. Vyresni būrelio vaikai ėjo į Alberto Einšteino kambarį, o jaunesnieji – į Karantino zonos kambarį. Norint surasti raktą ir ištrūkti iš kambario, vaikų laukė unikalios ir originalios užduotys, galvosūkiai. Reikėjo įminti įvairias užduotis, suprasti rastas užuominas, kad būtų galima atlikti vis kitą užduotį, vaikai turėjo dirbti komandoje, pasitelkti nestandartinį mąstymą bei intuiciją. Veiksmas – linijinis, nuo vienos užduoties keliavo prie kitos ir taip tol, kol rado galutinį raktą ir ištrūko iš kambario.

Įdomu ir smagu buvo vaikams dirbti kartu, bendrauti tarpusavyje siekiant bendro tikslo. Išėję iš kambario visi linksmai dalinosi patirtais įspūdžiais.

Categories: Naujienos