Gruodžio3d parapijos sutvirtinamieji rinkosi į Advento rekolekcijas. Jų metu klausėsi pranešimus apie Šviesą, kurią mums neša gyvas Dievo žodis, apie Šviesą, kurią mums dalina Jėzus per savo malonės dovanas ir Šviesą, kurią turime mes skleisti toje aplinkoje, kurioje esame. Šiuos pranešimus jiems skaitė katechetė Ema Marcinkevičienė.  Parapijos sielovados savanorė Daiva Butkienė  supažindino jaunuolius su Advento istorija ,tradicijomis ir simboliais. Kunigas Mindaugas Smetonis kalbėjo apie dvasinį pasiruošimą  pasitinkant Kristaus gimimo šventę . Klierikas Deividas Dumskis liudijo savo gyvenimo patirtis kurios atvedė jį į nepaprasto pašaukimo kelią.Po pietų jaunuoliai galėjo pasidalinti savo  žiniomis apie Adventą ir Kalėdas per įvairius žaidimus ,kuriuos jiems paruošė pasiruošimo Sutvirtinimui komandos nariai, Jokūbas Petrikonis, Karolis Marcinkevičius , Giedrė Stakauskaitė –  Marcinkevičienė,  Kamilė Anušauskaitė ir Greta Stundžytė. Žaidimų ir proto mūšio Kalėdų tema nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Šio šeštadienio programa buvo gera pradžia laukiant Šv. Kalėdų šventės

Categories: Naujienos