Šventojo Kazimiero (Sargėnų) progimnazijos Advento rytmetis subūrė visą mokyklos bendruomenę pabūti valandėlę kartu.Dorinio ugdymo mokytoja Kristina Ališauskienė priminė,kad dabar yra metas dalintis šilta šypsena, gerumu ir nuoširdžia malda.Mažiausieji dalyviai dalinosi angelo eilėmis ir gražiausiomis Advento giesmėmis apie Dievo meilę.Vyresnių klasių mokiniai pakvietė mintimis nusikelti į „Laimės miestą“,kuriame galioja viena taisyklė:“Viso ko nori,kad tau darytų žmonės ir Tu pats daryk jiems.“Rytmečio svečias Šventosios Dvasios bažnyčios vikaras Sigitas Jurkštas palaimino Advento vainiką,uždegė žvakeles,kurios simbolizuoja ateinančio Jėzaus vilties šviesą. Pasivaišinę vaikučių rankomis pagamintomis vaišėmis visi išsinešė Advento laikotarpio ramybę laukiant Šventų Kalėdų.

Categories: Naujienos