Lapkričio 25 d. sekmadienį mūsų parapijos bažnyčioje vyko Kauno miesto ateitininkų kuopų įžodis. Šv.Mišias aukojo kun. Nerijus Pipiras, Kauno krašto ateitininkų dvasios vadas. Šventėje dalyvavo Kauno miesto ateitininkų kuopos. Naujuosius ateitininkus pasveikino Kauno krašto ateitininkų valdybos atstovai. Šventė buvo pratęsta parapijos namų salėje, kur vyko viktorina, žaidimai, šokiai ir bendrystė prie agapės stalo.
Tikybos mokytojų ir katechetų susirinkimas
Gegužės 25 dieną į baigiamąjį mokslo metų susirinkimą rinkosi parapijos tikybos mokytojai ir katechetai. Šio jaukaus ir prasmingo susitikimo metu buvo aptarti bei įvertinti praėjusių metų veiklos rezultatai, pasidalyta pasiekimais, džiaugsmais ir iššūkiais, taip pat Skaityti toliau…


