Šių metų misijų mėnuo kvietė visus: ” Štai aš, siųsk mane.” Iz 6,8. Kauno Šventosios Dvasios parapijos mokyklų vyresniųjų klasių mokiniai buvo pakviesti saugiai įveikti  nuotolinį misijų orientacinį žygį. Veikla ir užduotys buvo skirtos ,kad susipažintų su mūsų miesto šventovėmis, jų kilnia istorija ir patirtų misionieriaus  džiugią atradimo ir maldos malonę.  Nedidelėmis grupėmis vaikai su savo tikybos mokytojomis galėjo pasirinktu, patogiu laiku aplankyti aštuonias  Kauno miesto šventoves su nurodytomis  užuominomis ir prasmingomis užduotimis. Mokiniai tapo mažieji misionieriai įveikę  mini piligriminį žygį. Dėkojame Kauno Juozo Grušo gimnazijos Šv. Kazimiero, Tado Ivanausko ir Kauno Milikonių progimnazijų tikybos mokytojoms  ir mokiniams priėmusiems iššūkį ir džiugiai jį įveikus.  Vaikai gyvai išgyveno, pažino, sužinojo, patyrė ir sustiprėjo. 

Mc. vadovė Kristina Ališauskienė

Categories: Naujienos