Norime padėkoti Šilainių Šventosios Dvasios bažnyčios parapijiečiams, prisidėjusiems prie 6-osios Carito paramos Ukrainai rinkimo daiktais kampanijos. Tris dienas buvo renkama parama Ukrainai Šilainių parapijos Carite. Parapijos karitiečiai suskirstė ir tvarkingai supakavo daugiau nei 30 dėžių suaukotų naujų mokyklinių priemonių, ilgai negendančių maisto produktų bei buities ir higienos priemonių.

Ypač džiaugiamės surinkę daug mokyklinių priemonių, taip reikalingų prasidedantiems naujiems mokslo metams: 48 kuprines, 508 įvairaus storio sąsiuvinius, rašymo ir piešimo priemonių (parkerių, tušinukų, flomasterių, pieštukų, vaškinių kreidelių, akvarelinių dažų, skriestuvų, liniuočių ir kt.) Taip pat buvo suruoštos dėžės su negendančiais maisto produktais (kava, arbata, riešutų kremu, grikiais, ryžiais, makaronais) bei higienos priemonėmis (pleistrais, higieniniais įklotais bei sauskelnėmis). Parapijos Carito koordinatorė suorganizavo transportą ir surinktą paramą pristatė į Carito paramos priėmimo sandėlį, esantį Kaune, Taikos pr.

Tik susitelkę ir vieningi mes galime padėti nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

Categories: Naujienos