Vasario 16 d. gausus parapijos Šiluvos Švč. Mergelės Marijos draugijos narių būrys pasipuošęs tautiniais rūbais ir rausvos spalvos šalikėliais rinkosi į Šventasias Mišias kuriose buvo pašventinta draugijos vėliava ir atnaujintas  pasižadėjimas, kurį ši draugija davė prieš metus pačioje Šiluvoje. Džiugu, kad draugijos nariai kiekvieną  mėnesio 13 d. keliauja į Dievo Motinos Mergelės Marijos apsireiškimo vietą ir meldžia Dangiškosios Motinos užtarimo Lietuvai, parapijai ir visai katalikų bendruomenei.

Vėliavos pašventinimo šventėje dalyvavo draugijos vadovė sesė Pranciška Neringa Bubelytė FDCJ, sesė Aloyza Malinauskaitė SJE ir rašytoja sesė Birutė Žemaitytė, kuri pristatė savo naują knygą skirta kunigui Juozapui Zdebskiui. Prie bendro agapės stalo draugijos nariai pasidžiaugė praeitų metų veikla ir numatė naujas veiklos sritis, kuriose daug  maldos, rekolekcijų ir meilės darbų artimui.

Categories: Naujienos