Birželio mėnesio pirmą savaitgalį Kauno Šventosios Dvasios ( Šilainių I ) parapijos, Šiluvos Švč. Mergelės Marijos draugijos nariai dalyvavo dvasinėse rekolekcijose ,kurios vyko Šiluvos Jono Pauliaus II namuose.

Programa buvo labai įvairi ir turininga. Kalbėjome Gailestingumo vainikėlį, miško takeliais mąstydami ėjome Kryžiaus kelią, klausėme sesės Pranciškos konferenciją apie Jėzaus širdį ir mūsų sielos sužeidimus, kuriuos gydo Viešpats per nuoširdų mūsų tikėjimą, maldą ir pasninką. Pirmos dienos programą užbaigėme Šventomis Mišiomis, kurias aukojo draugijos pirmininkas kunigas  Robertas Urbonavičius. Vakaro laisvalaikis buvo skirtas  pasimėgauti gero filmo peržiūra „Jėzus iš Monrealio“

Antrą rekolekcijų dieną pradėjome naktine adoraciją prie Švenčiausio Sakramento. Tai buvo ne tik laikas Viešpaties akivaizdoje, bet ir malda, kuriai vadovavo parapijos Šiluvos Švč. M. Marijos bendrijos pirmininkė Vilija Želvytė. Po gardžių pusryčių kunigas Robertas savo konferencijoje palietė temą apie žmogaus dvasingumo ir Švento Rašto   santykio suvokimą. Programą užbaigėme Šventų Mišių auką ir išgyvento rekolekcijose  laiko aptarimu. Dėkojame Dievui , rekolekcijų vadovams  ir organizatoriams už  tokias sielai naudingas rekolekcijas.

Categories: Naujienos