Sausio 9d. po ryto Šventųjų Mišių susirinko parapijos sinodo moderatoriai aptarti veiklos rezultatus pasibaigus pirmosios temos laikui ir susipažinti su nauja tema „Klausti ir kalbėti”. Buvo nutarta kviesti tikinčiuosius pokalbiui kiekvieną sekmadienį po 10 valandos Šventųjų Mišių iš anksto supažindinus juos su naujosios temos klausimais . Taip pat buvo numatyta galimybė sinodo klausimus aptarti nuotoliniu būdu su tais parapijiečiais, kurie esamu laiku negali lankytis bažnyčioje . Modratoriai apsilankys ir veikiančiose parapijoje veiklos grupėse , kaip Marijos legionas, Alfa kursas, Sumos choras ir kt. Tad laukia nauji iššūkiai reikalaujantys drąsos, vilties ir atsidavimo naujos temos aptarimo kelionėje.