Penktadienio pavakare iš mūsų parapijos  kiemo išriedėjo autobusas su sutvirtinamaisiais į Šiluvos Jono Pauliaus II namus. Čia jų laukė šaunus savaitgalis skirtas Šventosios Dvasios pažinimui ir Motinos dienos paminėjimui.Tą patį vakarą jaunuoliai aplankė Šiluvos Piligrimų informaciniame centre esantį muziejų. Jo darbuotoja Silvija labai išsamiai supažindino vaikus  su Šiluvos istorija  daug dėmesio skirdama Mergelės Marijos apsireiškimui Lietuvoje. Šeštadienio programoje viskas buvo skirta Šventajai Dvasiai pažinti. Ryto malda, dvi kunigo Erasto Murausko konferencijos  ,darbas grupelėse ,šlovinimo giesmės ir maldos, kurios buvo skirtos  Motinos dienai. .Jų intencijas   uždegdami žvakelę jaunuoliai išsakė žvakių šventovėje. Pasimeldę Mergelės Marijos  Apsireiškimo koplyčioje visi skubėjo pasigrožėti nuostabia Šiluvos bažnyčia. Po labai skanių pietų prasidėjo pati rimčiausia savaitgalio dalis. Susitaikymas ir Eucharistijos šventimas. Pakylėti ir Dievo Dvasios  įkvėpti visi šlovino Viešpatį giesmėmis, skaitė skaitinius ir vienijosi su Kristumi Eucharistijoje.  Atsisveikindami su svetinga Šiluva jaunuoliai dėkojo savaitgalio organizatoriams, kunigui Sigitui Jurkštui, katechetėms Emai Marcinkevičienei, Gintarei Litvaitienei  jaunimo vadovams Vytautui ir Sandrai Striogams, Beatričei Jančiūtei ir jų pagalbininkėms Malestai, Kamilei ir Andželikai.Tikimės, kad šis savaitgalis padėjo jaunuoliams gerai pasiruošti Sutvirtinimo šventei, kuri mūsų parapijoje  vyks birželio 4 dieną 18val.

Categories: Naujienos