Šį savaitgalį mūsų parapijos ALFA  komanda,  būsimųjų sutuoktinių bei  suaugusių sutvirtinamųjų grupė viešėjo Šiluvoje. Mus maloniai priėmė Jono Pauliaus II-ojo piligrimų namai, kuriuose apsistojome nuo penktadienio iki šeštadienio vakaro.

Visas mūsų laikas buvo užpildytas puikia programa, juoku ir gera nuotaika. Dar penktadienio vakarą apsilankėme pas sesę Reginą Teresiūtę, kuri parodė ir pasakojo, kaip atsiranda Šv. Mišių duona  tampanti Eucharistija. Kitą rytą, pasimeldę į Šv. Dvasią, susitikome su kunigu Erastu Murausku, kuris paaiškino, kas yra Šventoji Dvasia ir kaip ji mumyse veikia. Pavyzdžiais iš fizikos, chemijos ir gyvenimiškų situacijų sukėlė susižavėjimą lektoriumi ir gerų emocijų bangą. Juk nedaugelis žino, kad „nusidėti“ tai yra „padėti save ne vieton“. Po konferencijos buvo ir liudijimų apie Šv. Dvasios veikimą, o vėliau aplankėme Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią, degėme žvakes žvakių šventovėje mums svarbiomis intencijomis.

Skaniai ir sočiai papietavę (ačiū piligrimų namų šeimininkėms) šlovinome, šokome, kūrybiškai sprendėme, kokius vaisius galima užauginti iš Šv.Dvasios dovanų. Tada atėjo metas išpažintims ir užtarimo maldai. Išpažinčių klausytis atvažiavo mūsų parapijos klebonas ir vikaras, taip pat ir Šiluvos parapijos vikaras Robertas Urbonavičius, kuris vėliau aukojo Šv. Mišias.

Laikas, praleistas Šiluvoje, buvo kupinas geros nuotaikos, atnešė naujų atradimų ir minčių.

Dėkojame Viešpačiui už globą, apsaugą, malones, dėkojame mus priėmusiems ir mumis pasirūpinusiais, dėkojame visiems kunigams, seselei ir visai šauniai kompanijai, nepabijojusiai žiemos kaprizų ir dalyvavusiai savaitgalio rekolekcijose Šiluvoje. 

                                                                                Alfa grupės dalyvė Daiva Butkienė

Categories: Naujienos