Gegužės 02 d. Kauno Šv. Kazimiero, Tado Ivanausko, Milikonių progimnazijų ir Kauno J. Grušo gimnazijos, šeštų klasių mokinių komandos susitiko tikybos žinių „Dešimt meilės žodžių“ viktorinoje, kuri vyko Šventosios Dvasios ( Šilainių I ) parapijos salėje. Mokiniai susitikimą pradėjo šlovinimo giesme ir  susipažinimu. Prisistačius ir linkėjimais pasidalinus, visi kibo į viktorinos klausimus, kurie skatino dar atsakingiau pasiryžti gyventi meilėje ir tiesoje. Įvertinus rezultatus visi dalyviai buvo apdovanoti, pavaišinti ir kun. Sigito Jurkšto  palaiminti. Mažos bendruomenės susibūrimo popietė,  tikimės taps gražia tradicija, skatinanti  jaunuolius giliau atrasti mums Dievo paliktus įsakymus. 

                                              Šventosios Dvasios parapijos metodinio centro vadovė Kristina Ališauskienė

Categories: Naujienos